كدخبر: ۲۳۷۰۱
تاريخ انتشار: ۰۹ دي ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
علی عاشوری رسما در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان کاندیدای مجلس شد
علی عاشوری رسما کاندیدای مجلس شد

دکتر عاشوری، کاندیدای مطرح نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان پس از تجدید بیعت با آرمان های شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنان با حضور در فرمانداری خورموج ثبت نام نمود / عاشوری فرزند شهید والامقام حاج محمد عاشوری از شهدای دوران دفاع مقدس می باشد، که مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته ی جامعه شناسی از دانشگاه تهران اخذ نموده و دکترای تخصصی جامعه شناسی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران استرازنیوز: دکتر عاشوری، کاندیدای مطرح نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان پس از تجدید بیعت با آرمان های شهدا و ادای احترام به مقام شامخ آنان با حضور در فرمانداری خورموج ثبت نام نمود.
این کاندیدای نهمین دوره مجلش شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران هدف از ورود خود به عرصه ی انتخابات را دفاع از اصول چهارگانه اسلام، انقلاب، خون شهدا و ولایت اعلام کرد و گفت: التزام عملی به اصول یاد شده، تلاش جهت رفع معضلات و تنگناهای اجتماعی، اقتصادی و عمرانی را از اولویت های کاری خود برشمرد.
وی که قبل از ورود به فرمانداری با حضور در گلزار شهدای اهرم، خورموج، کاکی، بادوله، دلوار، شنبه و بحیری به مقام شامخ آنان ادای احترام کرده بود، افزود: برای زدودن غبار محرومیت از حوزه انتخابیه ضمن استفاده از توانمندی های منطقه ای و ملی از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
عاشوری که در هنگام ورود به محل ثبت نام کاندیدا مادر خود را به همراه داشت در پاسخ به سئوال خبرنگاری در این خصوص گفت: مادرم بی شک در تربیت و تکامل من نقش بی نظیری را ایفا نموده است و او را در این عرصه با خویش همراه نمودم تا دعای خیرش چون همیشه بدرقه ی راهم باشد.
رئیس اسبق دانشگاه آزاد خورموج ادامه داد: اعتقاد و باوری به رفتارهای نمایشی ندارم به همین علت از دوستانی که اصرار به حضور در فرمانداری داشتند خواهش نمودم از همراهی صرف نظر نمایند. از سویی دیگر اگر قرار به همراهی بود بایستی تمام کسانی که تاکنون به بنده اظهار لطف و محبت نموده اند با خود همراه می ساختم که بی شک این امر میسر و مقدور نبود و اگر خواص و ذی نفوذان را جهت همراهی انتخاب می کردم بی شک مردم آگاه و فهیم حوزه انتخابیه به خوبی می دانستند که درصورت انتخاب شدن دیگر نماینده ی همه ی مردم نخواهم بود بلکه باید جهت منافع افراد خاصی تلاش نمایم که هیچگاه در این مسیرگام بر نخواهم داشت.
دکتر علی عاشوری با اشاره به اینکه با اعتقاد به بصیرت و آگاهی مردم شریف حوزه انتخابیه خود وارد این عرصه شده ام اظهار داشت: آمده ام تا با همت و اراده ی آنان فردایی روشن را برای دیارم رقم بزنم.
لازم به ذکر است دکتر عاشوری فرزند شهید والامقام حاج محمد عاشوری از شهدای دوران دفاع مقدس می باشد، که مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته ی جامعه شناسی از دانشگاه تهران اخذ نموده و دکترای تخصصی جامعه شناسی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران است.
دیارنیوز
* نام:
ايميل:
* نظر: